HAKKIMIZDA

Risus Beach Resort Hotel

Risus Beach Resort Hotel, Kuşadası'nın  ünlü plajı olan Long Beach'de bulunmaktadır.

Tesisimiz denize sıfır olarak konumlanmış olup misafirlerine eşsiz bir tatil deneyimi sunmaktadır. Risus Beach Resort Hotel, rahat konaklama imkanlarının yanı sıra sahip olduğu doğası ve  masmavi deniziyle tatilseverlerin gözde otelidir.

Renovasyonu 2020 yılında tekrarlanmış olup en kaliteli mefruşat ve buklet malzemeleri ile tasarlanmış bu tesisimiz misafirlerimizi ağırlamak için her gün daha fazla yeniliklerle kendini geliştirmektedir.

Konseptimiz sadece konaklama veya oda-kahvaltı olarak sunulmaktadır. Kahvaltımız serpme olup, özenle seçilmiş ürünlerden hazırlanmaktadır. Ayrıca; kendi bünyemizde bulunan Efes Farm Doğal Tarım Alanımızdan da ürünler sunmaktayız. Kahvaltı sonrasında da gün boyu profesyonel mutfak ekibimiz tarafından hazırlanmış menü alternatiflerimiz de sunulmaktadır.

Konumu sayesinde hem sakinliği hem de hareketliliği daha yakından yakalayıp, ikisini birarada yaşamanın farklılığını hissedeceksiniz. Öncelikle güneşin en güzel battığı şehri olan Kuşadası'nın  enfes gün batımını izleyebilir, alışverişinizi de bir yürüyüş mesafesinde yapabilirsiniz. Kuşadası'nın en büyük iki AVM'si tesisimize yürüyüş mesafesindedir.

Ayrıca tesisimiz Kuşadası merkeze 7 km, Kuşadası Otogarına 5 km, İzmir
Havalimanına 90 km mesafede olup keyifli bir tatil için tüm imkanları
barındırmaktadır.

 

SUNSET RESTAURANT

KAHVALTI & A LA CARTE

CAPELLO

BEACH & RESTAURANT

AQUA ATLANTİS

AQUAPARK
Call Now ButtonHemen Arayın
WhatsApp chat